O firmie

   Od wielu lat ciągle pracujemy na naszą markę, doskonaląc sprzęt i pracowników, aby świadczyć usługi holowania i transportu pojazdów na jak najwyższym poziomie.

   Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę i błyskawicznie dojeżdżamy na miejsce zdarzenia. Ilość dostępnych samochodów pozwala nam być w ciągłym pogotowiu, dzięki czemu możemy maksymalnie skrócić czas oczekiwania na holownik.

   Nasze doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt, gwarantują jak najlepszy serwis i bezpieczeństwo powierzonego mienia. Dbamy o komfort i satysfakcję naszych Klientów, o czym świadczą nasze referencje.

 


Dlaczego my?

   Jesteśmy długo prosperującą firmą na rynku lokalnym i cieszymy się doskonałą renomą. Rosnąca liczba klientów sprawia, że wciąż się rozwijamy. Stawiamy na jakość usług, dlatego dokładamy wszelkich starań by bezpieczeństwo i szybkość były naszą dewizą. Nie ryzykuj, korzystaj tylko ze sprawdzonej firmy.


    Usługi firmy można podzielić na dwie główne grupy - jedną jest pomoc drogowa a drugą naprawy powypadkowe. Nasze usługi wykonujemy solidnie i odpowiedzialnie, a z naszym serwisem nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo holowanego auta i powierzonego mienia.
 

   Wciąż doskonalimy naszą ofertę, wprowadzamy nowe usługi i powiększamy naszą flotę aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do świadczenia pomocy drogowej, co zapewnia nam szybkość i sprawność działania, a także odpowiednie zabezpieczenie auta.

 

Zobacz nas na:

     

Happer - transport międzynarodowy, maszyny budowlane i rolnicze, części samochodowe używane i serwis, pomoc drogowa

All Rights Reserved © 2012 - www.happer.pl

Licznik odwiedzin: 302, Licznik odwiedzin on-line: 6
CMS by Quick.Cms