O firmie

   HAPPER Wojciech Miłkowski zajmuje się sprzedażą używanego sprzętu dla branży rolniczej, budowlanej oraz przemysłowej. Importujemy maszyny i urządzenia znanych i cenionych firm na całym świecie. W zależności od potrzeb, potrafimy pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu. Możemy również sprowadzić konkretny model wskazany przez klienta na indywidualne zamówienie. Zapewniamy wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem i sprowadzeniem maszyn (posiadamy własny plac załadunkowy, aukcyjny oraz transport samochodowy).
 

 


   Osoby chcące uzyskać dofinansowanie unijne mogą także skorzystać z naszych spacjalnych usług w tym zakresie. Dokonamy dokładnej analizy potrzeb i możliwości otrzymania dopłat, wypełnimy niezbędne wnioski i złożymy dokumenty w odpowiedniej instytucji. Nasz klient nie musi znać się na przepisach unijnych, stać w kolejkach do urzędów i załatwiać czasochłonnych formalności - w tym czasie może skupić się bezstresowo na prowadzeniu swojej działalności.

 

 


  Sprzedawane
przez nas maszyny ułatwią Państwu codzienną ciężką pracę i będą służyły przez wiele lat. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

  

 

Zobacz nas na:

     

Happer - transport międzynarodowy, maszyny budowlane i rolnicze, części samochodowe używane i serwis, pomoc drogowa

All Rights Reserved © 2012 - www.happer.pl

Licznik odwiedzin: 435, Licznik odwiedzin on-line: 2
CMS by Quick.Cms